Realizace - Kuchyně

Kuchyň a TV sestava, Zlín
Kuchyň a TV sestava, Zlín
Kuchyň a TV sestava, Zlín
Kuchyň a TV sestava, Zlín
Kuchyň a TV sestava, Zlín
 • Kuchyň a TV sestava realizovány v bytovém domě ve Zlíně. Nábytek vyroben v kombinaci vysokého bílého lesku (akryl zn. Senosan) se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch a přírodního dubu Davos H3131ST12. Pracovní a zádová deska antracitová břidlice Jura F242ST12. Materiály z kolekce Egger. Granitový dřez SID 610-40 a baterie FG 5185.901 v matné černé barvě značky Franke. Použité kování Blum. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: myčka GV672C60, parní trouba BCS798S24BG, indukční varná deska IS646BG a odsavač BHP623E13X.
 • Tak jsme to zvládli :-) Moc děkuji Machálek Interiér Zlín za úžasně odvedenou práci, trpělivost a splnění velkého snu v tak malém prostoru. Iveta Z
Kuchyň II, Holešov
Kuchyň II, Holešov
Kuchyň II, Holešov
Kuchyň II, Holešov
Kuchyň II, Holešov
 • Kuchyň realizována v novostavbě RD v Holešově. Viditelné plochy kuchyně ve sněhově bílém supermatu. Pracovní deska Egger Hickory přírodní H3730ST10. Tectonite dřez OID 611-78 v krémové barvě a chromová baterie Samoa v setu T31, výrobce Franke. Použité kování Blum. Úchyty Alberta (Hettich). Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: myčka GV671C60, trouba BPS747A32XG, indukční varná deska IS646BG, vestavná lednice NRKI4182E1, MW BM251S7XG a rustikální odsavač par Franke Country Wood FCS 90 O1 EV8.
 • Hodnocení: Chtěla bych Vám velice poděkovat za naprosto parádní spolupráci při realizace této nádherné kuchyně. Vše probíhalo na jedničku - od počátečního návrhu, kdy nám pan Machálek pomohl navrhnout kuchyň tak, aby byla nejen krásná, ale i funkční a praktická, přes velice vstřícný přístup při domluvě termínů montáže, které jsme několikrát z naší strany byli nuceni posouvat kvůli stavebním pracem až po profesionální montáž velice šikovných montážníků. Ještě jednou děkuji za kuchyň, která předčila veškeré mé očekávání. Petra V
Kuchyň s betonovou stěrkou
Kuchyň s betonovou stěrkou
Kuchyň s betonovou stěrkou
Kuchyň s betonovou stěrkou
Kuchyň s betonovou stěrkou
 • Kuchyň realizována v bytovém domě ve Zlíně. Viditelné plochy kuchyně v kombinaci vysokého bílého lesku (akryl zn. Senosan - zvýšená odolnost proti poškrábání Antiscratch), dubu kamenného 5527SN a skla planibel šedý. Pracovní deska Kronospan Dub kamenný 5527FP. Stěna za pracovní deskou řešena betonovou stěrkou. Tectonite dřez OID 611-78 v krémové barvě a chromová baterie Samoa v akčním setu T31 výrobce Franke. Použité kování Blum. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: myčka GV66167, trouba BO747A47XG, odsavač par BHP623E13X a plynová deska Siemens EN6B6HB90.
 • Hodnocení: Firmu pana Machálka jsme si vybrali na základě ukázek realizaci na jeho webových stránkách a udělali jsme moc dobře! S průběhem domluvy i realizace jsme byli spokojení. Pan Machálek nám na schůzkách věnoval vždy dostatek času, všechno bylo řádně prodiskutováno, pan Machálek nám dával různé tipy, doporučil spotřebiče a vysvětlil výhody a nevýhody různých materiálů a řešení. Komunikace i fakturace bezproblémová. Musím pochválit i jeho pracovníky při montáži, kteří se chovali profesionálně a zdvořile, což se dnes moc často nevidí. A výsledek? Kuchyň je přesně podle našich představ, návštěvy nám ji chválí a je to nejhezčí pokoj v celém bytě.
Sklo, kámen a hluboký mat
Sklo, kámen a hluboký mat
Sklo, kámen a hluboký mat
Sklo, kámen a hluboký mat
Sklo, kámen a hluboký mat
 • Kuchyň realizována v bytovém domě v Praze. Čelní plochy kuchyně v hluboce matném bílém akrylátu zn. Senosan. Plochy dvířek se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska z technického kámene Technistone Taurus. Skleněný obklad stěny v bílé provedení. Nerezový dřez se spodním osazení Franke MRX 110-40 a chromová baterie Samoa zn. Franke. Použité kování Blum a Kessebohmer. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Bosch a AEG.
Kuchyň, RD Břestek
Kuchyň, RD Břestek
Kuchyň, RD Břestek
Kuchyň, RD Břestek
Kuchyň, RD Břestek
 • Kuchyň realizována v novostavbě RD v obci Břestek na Uherskohradišťsku. Moderní a nadčasová kuchyň v kombinaci zlatého dubu (Gold Craft Oak K003PW, Kronospan), antracitové barvy (Kosmicky šedá U899ST9, Egger) a bílého obkladu stěny (Bílá premium W1000ST89, Egger). Dřez OID 611-78 a baterie FP 9900 v černé barvě v setu T30č (Franke). Použité kování Blum (dvířka, zásuvky Movento TOB), Kassebohmer (Lemans - police do slepého rohu). Kuchyň bez úchytek, otvírání pomocí dotykového otvírání Tip-On. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS646BG, pyrolytická trouba BOP647A35XG, mikrovlnka MM20DEII, myčka GV66160, výsuvný odsavač BHP623E13X.
 • Hodnocení: Jedno z nejlepsich doporuceni, ktere mi kdo v zivote dal bylo obratit se s kuchyni na miru na Machalek Interier. Popravde, vlastne jsem ani neverila, ze kuchyni svych snu si budu moct financne dovolit. Tomas ale vse vymyslel tak, aby kuchyne byla krasna, funkcni, vyrobena s kvalitnich materialu, vybavena super spotrebici Gorenje a presto me nezruinovala :-) 'The kitchen genius' (jak Tomasovi tajne prezdivam) je svedomity, zkuseny profesional, ktery se soustredi na sebemensi detail a vzdy se snazi vymyslet nejlepsi reseni kazdeho problemu. A ze jich nebylo malo - jelikoz jsme si dum staveli svepomoci udelali jsme pri priprave prostor mnoho chyb, ktere se ale za pomoci Tomasovy chytre hlavy podarilo napravit. Jemu i klukum na dilne patri velke diky za uzasny pristup, rychlou precizni praci, ochotu odpovidat na (obcas i blbe) otazky a pozitivni naladu. Kdo by to rekl, ze planovani a realizace kuchyne bude neco, z ceho si clovek odnese tak skvely zazitek. Ted se jen potrebuju oklepat ze vsech tech finalnich vydaju doprovazejicich dokoncovani noveho domu a budu se tesit na dalsi nabytek od Machalek Interier ;-)
Kuchyň, RD Zlínské Paseky
Kuchyň, RD Zlínské Paseky
Kuchyň, RD Zlínské Paseky
Kuchyň, RD Zlínské Paseky
Kuchyň, RD Zlínské Paseky
 • Kuchyň realizována v novostavbě RD na Zlínských Pasekách. Čelní plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku akryl Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Dominantou kuchyně je kamenná deska a parapet z technického kamene Technistone Noble Olympos Mist. Vše podtrhuje dokonalé sesazení bočního obkladu ostrůvku s pracovní plochou a mistrně zapuštěného nerezového dřezu Franke MRX 110-40. Zajímavostí kuchyni je baterie Franke z nové kolekce Vital Capsule Filter Tap. Baterie pomocí filtrační kapsle upraví vodu z vodovodu na nejúžasnější vodu, kterou jste kdy z kohoutku ochutnali. Použité kování Blum a Kessebohmer. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: parní trouba BCS798S24X, myčka GV67260. Monoklimatická lednice Siemens KI 81 RAD30, indukční deska AEG IAE84411XB a ostrůvkový odsavač AEG DIE5960HG.
NEBESKÉ VAŘENÍ
NEBESKÉ VAŘENÍ
NEBESKÉ VAŘENÍ
NEBESKÉ VAŘENÍ
NEBESKÉ VAŘENÍ
 • Kuchyň realizována v půdní vestavbě bytového domu ve Zlíně. Z původně plánované pouhé úpravy dispozice stávající kuchyně jsme po zvážení všech pro a proti zvolili realizaci nové kuchyně. U kuchyně použita skládaná dvířka T-segment 5D v prachově šedé barvě v kombinaci s dubem. Pracovní deska světlý kámen Egger Aurora bianco F166ST9. Granitový dřez MRG 611 v barvě bílá led, chromová baterie Samoa v akčním setu G39 od Franke. Použité kování Blum. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IT614X, parní trouba BCS547S23X a myčka GV66160.
 • Hodnocení: Skvělá spolupráce po všech stránkách. Profesionalita, preciznost, výborná komunikace a dotažení všech detailů. Vřele doporučujeme. Andrea a Petr G.
Kuchyň IV, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň IV, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň IV, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň IV, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň IV, Zlín - Jižní svahy
 • Kuchyně realizována v bytovém domě na Jižních svazích. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku akryl zn. Senosan. Plochy dvířek se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska a obklad stěny Egger Dub Nebraska přírodní H3331ST10. Granitový dřez MRG 611-62 v grafitové barvě, chromová baterie FN0147 v akčním setu G8 od Franke. Použité kování Blum. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO647E30XG, odsavač par BHP623E13X a myčka Bosch SMV46MX03E.
Kuchyň s vůní levandule
Kuchyň s vůní levandule
Kuchyň s vůní levandule
Kuchyň s vůní levandule
Kuchyň s vůní levandule
 • Konstrukční zajímavostí kuchyně je samostatné umístění trouby mimo varnou desku a to z důvodu praktičtějšího využití úložného prostoru spodních skříněk. Kuchyň v lesklém materiálu Fundermax Zimní bílá 851SG . Kuchyňská deska a obklad stěny od výrobce Kronospan v dekoru K103SL Light Lunar. Tectonite dřez OID 611-78 v krémové barvě a chromová sklopná baterie pod okno FN6564 zn. Franke. Použité kování Blum. Osvětlení pracovní desky řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje z kolekce Classico: varná deska EC642CLI, trouba BO7732CLI, odsavač par BHP62CLI a myčka GV64161 s vestavnou lednicí NRKI2181A1.
 • Moc děkujeme panu Machálkovi za jeho výjimečný, profesionální přístup. Kuchyně je precizně zhotovená je velmi elegantní. Jsme rádi, že jsme si po návštěvě několika kuchyňských studií, na poslední chvíli zvolili právě pana Machálka a že nás v zoufalé situaci, ve které jsme se nacházeli, neodmítl. Ceníme si jeho pochopení a vstřícného přístupu, kdy nám realizaci kuchyně přislíbil, přestože bylo nutno se již částečně přizpůsobit podmínkám, kdy bylo vše již předběžně připraveno nerozvážně na realizace jiného typu kuchyně. Okamžitě jsme si byli jisti, že jsme na správném místě a dali jsme na jeho zkušenosti, rady a doporučení realizovat jisté předělávky, které byly z jeho strany detailně specifikovány a podloženy výkresy, nákresy s přesnými popisy a upozorněními pro všechny, kteří se na přípravné fázi podíleli, tak aby montáž proběhla přesně, aby kuchyně byla funkční, měla dostatek pracovní plochy, potřebné osvětlení a pod. Celá realizace od první schůzky proběhla obdivuhodně profesionálně. Vše nám bylo při první schůzce náležitě objasněno a vše bylo realizováno přesně dle plánu i časově, a to nejen z jeho strany, ale taktéž ze strany všech jeho spolupracovníků, kteří kuchyni montovali. Oceňuji jeho neuvěřitelnou ochotu vše potřebné znovu objasnit a vykomunikovat, preciznost, přesnost, dochvilnost, zájem přizpůsobit se finančním možnostem klienta. Rovněž jsem ráda, že jsme využili jeho doporučení na ostatní solidní odborníky, kteří byli potřeba k odbornému zapojení některých spotřebičů. Zvolením dodávky včetně instalace všech spotřebičů právě přes něj a jím doporučené odborníky, jsme ušetřili spoustu starostí i času. S případnými dalšími požadavky na realizaci interiéru se rádi a s důvěrou obrátíme právě na něj. Jana B.
Kuchyň a TV sestava, Praha
Kuchyň a TV sestava, Praha
Kuchyň a TV sestava, Praha
Kuchyň a TV sestava, Praha
Kuchyň a TV sestava, Praha
 • Kuchyň a TV sestava realizována v bytovém domě v Praze. Přední plochy kuchyně v kombinaci bílého matu a Dubu Halifax H1180ST37 (Egger). Pracovní deska Vercelli antracitový F028ST89 a obklad stěny Bílá premium W1000ST89 (Egger). Granitový dřez BFG 611-62 v grafitové barvě a chromová baterie Samoa v setu G95 (Franke). Použité kování Blum (dvířka, zásuvky Movento), Kassebohmer (rohové police LeMans), PEKA (etážový výsuv Snello Libell š.150 mm v antracitové barvě). Úchyty u spodních skříněk TERRA v kombinaci s dotykovým otvíráním Tip-On. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk, v prosklené nice TV sestavy a půdě nádstavců (nepřímé osvětlení) . Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, parní trouba BCS798S24X, mikrovlnka BM171A4XG, myčka GV66160, výsuvný odsavač BHP623E13X. Vestavná lednice Whirlpool SP40800EU šířky 750 mm.
Kuchyň ve stylu vintage, Zlín
Kuchyň ve stylu vintage, Zlín
Kuchyň ve stylu vintage, Zlín
Kuchyň ve stylu vintage, Zlín
Kuchyň ve stylu vintage, Zlín
 • Zajímavým prvkem kuchyně je část keramického obkladu stěny ve stylu VINTAGE. V čistých liniích kuchyně vytvořil tento prvek zajímavý a hezký detail. Konstrukční zajímavostí kuchyně je samostatné umístění trouby mimo varnou desku a to z důvodu praktičtějšího využití úložného prostoru spodních skříněk. Kuchyň v kombinaci materiálů bílý lesk Fundermax 085SG v kombinaci s kamenným dubem 5527 od Kronospan. Tectonite dřez OID 611-78 v černé barvě a chromová baterie Samoa v setu Franke T31. Použité kování Blum a Kassebohmer - rohové otočné police LeMans. Osvětlení pracovní desky řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: plynová deska GT641B, trouba BO647A30XG, MW BM171E2XG, myčka GI66160 a odsavač par BHP623E13X.
 • Hodnocení: "Chtěli bychom mockrát poděkovat celému týmu firmy Machálek Interiér za perfektně odvedenou práci od začátku až do konce. Panu Machálkovi patří velký dík za jeho výborná doporučení a rady od návrhu kuchyně, přes spotřebiče, materiály, kování až po precizní výkresovou dokumentaci, přičemž se maximálně snažil akceptovat naše přání. Co se montáže týče, nutno dodat, že pánové si poradí opravdu se vším, záleží jim na každém detailu a celkový výsledek je pak nádherný. Velkým bonusem je i velice příjemné a vstřícné vystupování celého týmu. Takže máme velkou radost z krásné a hlavně praktické kuchyně a firmu Machálek Interiér můžeme jen doporučit." Hana Š.
Kuchyň II, Zlín centrum
Kuchyň II, Zlín centrum
Kuchyň II, Zlín centrum
Kuchyň II, Zlín centrum
Kuchyň II, Zlín centrum
 • Realizace kuchyně v rekonstruovaném RD. Viditelné plochy kuchyně v kombinaci vysokého lesku značky Senosan v barvě slonová kost se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch a dřevodekoru Dub kamenný 5527SN Kronospan. Pracovní deska Kronospan K201R Dark Grey. Obklad stěny Egger Bílá premium W1000ST89. Tectonite dřez SID610-40 a baterie Samoa chrom v setu Franke T51. Použité kování Blum a Hettich. Na kuchyni je použito kombinované otvírání úchyty, Tip-On a přesahem dvířek. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče Bosch a AEG.
 • Hodnocení: "Velké díky za trpělivost a za úžasně odvedenou práci :)"
Kuchyň, novostavba bytového domu ve Zlíně
Kuchyň, novostavba bytového domu ve Zlíně
Kuchyň, novostavba bytového domu ve Zlíně
Kuchyň, novostavba bytového domu ve Zlíně
Kuchyň, novostavba bytového domu ve Zlíně
 • Bílý lesk Fundermax 85SG v kombinaci s dubem Egger Corbridge H3395ST12 a Kronospan Champagne 7045SU. Pracovní deska Egger černá U999ST89. Obklad stěny kalené sklo v barvě Champagne. Granitový dřez KSG 218 barvě Onyx a chromová baterie Samoa s dávkovačem jaru (mýdla) v setu Franke G33. Použité kování Blum s dotykovým otvíráním Tip-On a tlumeným zavřením TOB. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IT614CSC, trouba BO637E30XG, MW BM171A4XG, myčka GV66160, lednička NRKI2181A1 a odsavač par BHP663A6X.
Kuchyň, RD Zlín
Kuchyň, RD Zlín
Kuchyň, RD Zlín
Kuchyň, RD Zlín
Kuchyň, RD Zlín
 • Bílý mat v kombinaci s dubem kamenným a kosmicky šedou. Granitový dřez OID 611-78 v černé barvě a baterie FP 9900 v setu Franke G30č. Použité kování Blum, Hettich a zásuvky Evobox Plus. Hliníkové úchyty do hrany. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO637E30XG, MW BM171E2XG, myčka GI66160 a odsavač par WHC943A1XGB.
Kuchyň III, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň III, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň III, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň III, Zlín - Jižní svahy
Kuchyň III, Zlín - Jižní svahy
 • Přední plochy kuchyně lesk Arktická bílá 606SG (Fundermax) v kombinaci s Dubem Corbridge šedý H3156ST12 (Egger). Skleněná dvířka planibel šedý. Pracovní deska Chromix antracitový F641ST16 a obklad stěny Bílá premium W1000ST76 (Egger). Kompozitní dřez SID 610-40 v černé barvě a chromová baterie Samoa v setu Franke T50. Použité kování Blum a EvoBox zásuvky s tlumeným dovřením. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče Gorenje: trouba BO637E30XG, MW BM171E2XG, odsavač par BHP623E13X, myčka GV61010 a varná deska ECT610SC.
 • Hodnocení: "Ještě jednou velké díky panu Machálkovi, za perfektně provedenou práci. Jsme nadmíru spokojeni. Vřele doporučujeme." Alois H.
Kuchyň, Zlín Obeciny
Kuchyň, Zlín Obeciny
Kuchyň, Zlín Obeciny
Kuchyň, Zlín Obeciny
Kuchyň, Zlín Obeciny
 • Přední matné plochy v kuchyni v kombinaci Alpská bílá W1100ST9 a kosmicky šedá U899ST9. Pořadač na kořenky z materiálu dub Corbridge přírodní H3395ST12. Pracovní deska Mramor Marmarský F160ST9. Vše od výrobce Egger. Obklad stěny grafické sklo. Granitový dřez KSG 218 v barvě onyx a baterie FN 9617 od Franke. Použité kování Blum s dotykovým otvíráním Tip-On a u zásuvek navíc s tlumeným dovřením Blumotion a Kessebohmer (výsuvné police LeMans do rohové skříňky). Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Bosch: indukce PVS645FB1E, myčka SMV46KX01. Trouba Electrolux. MW stávající nevestavná (ukryta nad troubou za dvířky). Vestavná mraznička Siemens GI18DA50 a lednička KI81RAF30. Odsavač par Gorenje WHT941A2XBG.
Kuchyň, Vizovice Janova hora
Kuchyň, Vizovice Janova hora
Kuchyň, Vizovice Janova hora
Kuchyň, Vizovice Janova hora
Kuchyň, Vizovice Janova hora
 • Kuchyně realizována v novostavbě bytového domu ve Vizovicích, Janova hora. Viditelné plochy kuchyně v kombinaci vysokého bílého lesku akryl Senosan a LTD Egger H3133ST12 Dub Davos lanýžověhnědý. Plochy dvířek v bílám lesku se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska Egger H3133ST12 Dub Davos lanýžověhnědý a obklad stěny Kronospan 7045RS Champagne. Dřez SID 610-40 v černé barvě, chromová baterie Samoa v akčním setu T50 od Franke. Použité kování Blum s dotykovým otvíráním Tip-On a u zásuvek navíc s tlumeným dovřením Blumotion. Úchytky Lamezie použity pouze u myčky a vestavné ledničky. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Whirlpool a Beko. Více fotek kuchyně na https://www.facebook.com/machalekinterier/
 • Hodnocení:"Musím pochválit firmu pana Machálka. Jsem majitelem této kuchyně. Neskutečně precizní práce Tomáše při realizaci projektu výběru barev a prostorového uspořádání linky. Po první návštěvě u něho ve studiu jsem věděl, že jinam už jít nemusím. Montáž kuchyně proběhla taky na 1 a to včetně skříňky pod umyvadlo do koupelny. Dělníci byli velmi pečliví a při dokončení mě kompletně udělali školení, jak které skříňky se používají. Teď když kuchyň mám jako uživatel, tak jen vyšla navenek kvalita odvedené práce. Kuchyň se stala dominantou celého bytu." Pavel K.
Kuchyň II, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň II, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň II, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň II, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň II, Zlín - Jižní Svahy
 • Kuchyně realizována v bytovém domě na Jižních Svazích. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku Akryl. Plochy dvířek se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska Granit Vercelli šedý F029ST89 a obklad stěny bílá prémium W1000ST89 od Egger. Granitový dřez KSG 218 v barvě ONYX, chromová baterie Samoa a dávkovač FD 300 v akčním setu G33 od Franke. Použité kování Blum. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IST614X, trouba BO637E30XG, MW BM171E2XG, myčka GI66160, lednice NRKI5181LW a odsavač BHP623E13X.
Kuchyň, RD v Mysločovicích
Kuchyň, RD v Mysločovicích
Kuchyň, RD v Mysločovicích
Kuchyň, RD v Mysločovicích
Kuchyň, RD v Mysločovicích
 • Kuchyně realizována v RD v Mysločovicích. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska, deska jídelního stolu a obklad stěny Dub Davos lanýžověhnědý H3133ST12. Granitový dřez MRG611 v barvě Onyx a baterie s vytahovací koncovkou FN 0147.031 chrom v setu Franke G40. Použité kování Blum, Hettich a Kessebohmer. Jídelní stůl s podnoží RUJZ COOL. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO637E30XG, MW BM171E2XG, myčka GV66160, lednice RKI5182EW a odsavač EMPIRE VIP KD 511090.
 • Hodnocení: "Vážený pane Machálku, chtěla bych Vám i Vašim zaměstnancům moc poděkovat za kvalitně odvedenou práci při realizaci nové kuchyně v našem domě. Cením si Vašeho vstřícného jednání, rad a ochoty při zpracování návrhů kuchyně. Přišli jsme k Vám s jasnou představou jak má naše kuchyň vypadat, ale zamilovali jsme se do Vašeho návrhu a jsme rádi, že jsme si vybrali Vás. Skvělou práci odvedli i pracovníci, kteří prováděli montáž na místě. Byli ochotní, ve všem se nám snažili vyhovět a všechny mé dotazy zodpověděli. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci." Lucie B.
Kuchyň, RD Ludslavice
Kuchyň, RD Ludslavice
Kuchyň, RD Ludslavice
Kuchyň, RD Ludslavice
Kuchyň, RD Ludslavice
 • Další z řady kuchyní v jednoduchém a čistém stylu. Přední plochy kuchyně lesk Arktická bílá 606SG (Fundermax). Pracovní deska a obklad mezi skříňkami Dub Arlington přírodní (Egger, H3303ST10). Granitový dřez KSG 238 v barvě Sahara a baterie Samoa v setu Franke. Použité kování Blum s Blumotion. Zásuvky s pojezdy Movento. Výsuv koš 15cm (Kessebohmer) s tlumeným dovřením. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče Bosch SMV48M30EU (myčka), DFL064W50 (odsavač), KGN 39VW45 (nevestavná lednice), Electrolux EOA5751AOX (trouba), Gorenje IS656USC (indukční varná deska).
 • Hodnocení: "Pana Machálka jsme oslovili na doporučení našeho kamaráda a byla to víc než dobrá volba. Byli jsme nadšení z jeho profesionálního přístupu, ochoty a trpělivosti, kterou s námi měl. Je opravdu znát, že svému řemeslu rozumí vždy se snažil pro nás najít to nejlepší řešení vzhledem k našim požadavkům což jsem opravdu ocenila. Z nové kuchyně jsem nadšená je opravdu radost v ní vařit a je také ozdobou našeho bydlení což potvrdila každá návštěva. Rádi pana Machálka oslovíme i při dalších realizací a už nyní se těšíme na další spolupráci." Petra N.
Kuchyň, Zlín - Mladcová
Kuchyň, Zlín - Mladcová
Kuchyň, Zlín - Mladcová
Kuchyň, Zlín - Mladcová
Kuchyň, Zlín - Mladcová
 • Kuchyně realizována v bytovém domě. Zajímavostí kuchyně je samostatné umístění trouby do ostrůvku a zabudování nové el. zásuvky TWIST v pracovní desce. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém lesku značky Senosan v bílé barvě se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska a obklad Egger Dub Nebraska šedý H3332ST10. Granitový dřez BFG 611-62 v barvě Onyx a baterie Samoa chrom v setu Franke G95. Použité kování Blum. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo bílá neutrální. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS655SC, trouba BO658A30XG. Myčka Bosch SMI 59M35EU a odsavač CATA TF 2003 bílé sklo.
 • Hodnocení: "Chci tímto moc poděkovat panu Tomáši Machálkovi (Machálek Interiér) za profesionální přístup k řešení naší první vysněné kuchyně. Co vše se dá v nenápadné maličké kanceláři na Štefánikově ulici ve Zlíně stvořit.... Můžu jen doporučit!" Michaela Z.
Kuchyň se sklem lacobel, Zlín - Malenovice
Kuchyň se sklem lacobel, Zlín - Malenovice
Kuchyň se sklem lacobel, Zlín - Malenovice
Kuchyň se sklem lacobel, Zlín - Malenovice
Kuchyň se sklem lacobel, Zlín - Malenovice
 • Kuchyň realizována v bytovém domě v Malenovicích. Přední plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska Egger Ořech pacifik přírodní H3700ST10. Obklad stěny sklo lacobel v hnědé barvě. Granitový dřez MRG 611 - 62 v barvě onyx a baterie Samoa chrom v akčním setu G7 Franke. Použité kování Blum. Výklopy Aventos HF (lámací dvířka) a HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg a tlumením Blumotion. Spodní rohová skříňky s výsuvnými policemi LeMans od Kassebohmer. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO647A30XG, mikrovlnka BM171E2XG. Myčka Blomberg GIN9486E20, výsuvný odsavač CATA TF2003 bílé sklo a nevestavná lednice Bosch KGV39VW31.
 • Recenze: "Kuchyň se všem líbí, jsem moc spokojená. Až při vaření skutečně oceňuji pracovní plochu, jsem ráda, že jste mi rozmluvil troubu a mikrovlnku do komínu. S myčkou Blomberg jsem spokojená, zatím můžu doporučit. Na otevírání dvířek tip-on si přítel zvykl tak, že už se tak snaží otevírat i ledničku :)" Michaela K.
Kuchyň moderní, Zlín - Malenovice
Kuchyň moderní, Zlín - Malenovice
Kuchyň moderní, Zlín - Malenovice
Kuchyň moderní, Zlín - Malenovice
Kuchyň moderní, Zlín - Malenovice
 • Realizace kuchyně v novostavbě bytového domu. Viditelné plochy kuchyně v kombinaci vysokého lesku značky Senosan v barvě slonová kost se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch a dřevodekoru Dub kamenný 5527SN Kronospan. Pracovní deska Egger Beton tmavý F275ST9. Obklad stěny Egger Bílá premium W1000ST89. Granitový dřez BFG 611-78 a baterie Samoa chrom v setu Franke G97. Použité kování Blum: výklopy Aventos HK-XS, plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg s Blumotion. Na kuchyni je použito kombinované otvírání úchyty, Tip-On a přesahem dvířek. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo bílá neutrální. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO647A20XG, mikrovlnka BM171E2XG, lednička RKI4182EW. Myčka Bosch SMV 53L50EU a ostrůvkový odsavač par Guzzanti KRV.
 • Hodnocení: "Pana Machálka jsme navštívili na základě doporučení a rozhodně jsme neudělali chybu. Má naprosto perfektní profesionální přístup. Vše dokonale vysvětlí, navrhne nejlepší řešení a má neocenitelné praktické rady. Celá realizace je podložena návrhem, vlastním vyměřením a důkladnou výkresovou dokumentací. Také práce kolegů při montáži je precizní, kvalitní a čistá. Je vidět, že si za svou prací stojí. Kuchyň je krásná a jsme naprosto spokojeni, děkujeme :) Při další realizaci jste naší jasnou volbou." Michalíkovi
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy II
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy II
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy II
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy II
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy II
 • Kuchyně realizována v bytovém domě na Jižních Svazích. Kuchyně není v prostoru řešena ve standardním tvaru L, ale je navržena jako dvě souběžné linky. Výhodou řešení je více úložného prostoru s lepším přístupem a přehledem. Dále pak vzniká více pracovního místa s přístupem denního světla. Přední plochy kuchyně v materiálu akryl ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska, parapet a obklad stěny Egger Ceramic křídový F312ST87. Granitový dřez MRG 611-62 v barvě Onyx a baterie Samoa chrom v setu Franke G7. Použité kování Hettich a Blum s bezúchytkovým otvíráním Tip-On a tlumeným dovřením Blumotion. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO647A30XG, mikrovlnka BM171E2X, lednička RCI4181AWV. Myčka Bosch SMI 59M35EU a odsavač par CATA TF 2003 bílé sklo. Více fotek https://www.facebook.com/machalekinterier/
Kuchyň Kroměříž
Kuchyň Kroměříž
Kuchyň Kroměříž
Kuchyň Kroměříž
Kuchyň Kroměříž
 • Kuchyň realizovaná v bytovém domě. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska žula NERO ASSOLUTO od výrobce Granit Holec. Skleněný obklad stěny v šedé metalické barvě. Nerezový dřez GAX 110-45 a baterie Atlas FC 3791 od výrobce Franke. Použité kování: výsuvné police do skříňky šířky 300 mm Kessebohmer, výklopy Aventos řady HF (lámací dvířka) a HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento TOB (NOVINKA 2016) s nosností 40kg a 60kg s tlumením Blumotion a s dotykovým otvíráním Tip-On. U zásuvky pro sorter použito elektrické dotykové otvírání SERVO-DRIVE Uno od Blum. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá.
 • Hodnocení: "S novou kuchyní od pana Machálka jsme velice spokojeni. Při její realizaci jsme oceňovali především profesionální zkušenosti pana Machálka, osobní přístup, maximální vstřícnost a preciznost při dolaďování detailů. Stejně tak oceňujeme u jeho spolupracovníků kvalitní řemeslné zpracování a zručnost při montáži kuchyně." Věra a Miloš O.
Kuchyň Zlín centrum II
Kuchyň Zlín centrum II
Kuchyň Zlín centrum II
Kuchyň Zlín centrum II
Kuchyň Zlín centrum II
 • Kuchyň realizována v bytovém domě v centru Zlína. Přední plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní a zádová deska Akazie Lakeland světlá H1277ST9 od Egger. Granitový dřez KSG 218 v grafitové barvě, chromová baterie Samoa a dávkovač FD 300 v akčním setu G33 od Franke. Použité kování: výklopy Aventos HF (lámací dvířka) a HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg a tumením Blumotion. Úchytky PORTA v PÚ nikl broušený. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Whirlpool: trouba AKZ 6220 IX, indukční deska ACM 836/BA, myčka ADG 6240/1A++FD, lednice ART 459/A+/NF, AMW491IX a odsavač CATA TF2003 Bílé sklo.
 • Vážený pane Machálku, chtěla bych Vám i Vašim zaměstnancům moc poděkovat za kvalitně odvedenou práci při realizaci nové kuchyně v našem bytě. Cením si Vašeho vstřícného jednání, rad a ochoty při zpracování návrhů kuchyně. Skvělou práci odvedli i pracovníci, kteří prováděli montáž na místě. I když kuchyň nebyla zrovna malá a práce bylo hodně, ochotně pracovali, dokud celou montáž v průběhu jednoho dne nedokončili. Jelikož jsem u Vás zadávala již druhou zakázku a znovu jsem s prací velmi spokojená, nebudu váhat a Vaši firmu ráda všem doporučím. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně zakázek a hodně spokojených zákazníků. Jiřina D.
Kuchyň RD Ratiboř
Kuchyň RD Ratiboř
Kuchyň RD Ratiboř
Kuchyň RD Ratiboř
Kuchyň RD Ratiboř
 • Kuchyň plná vychytávek: 2x vestavná lednice, vestavná vinotéka, výsuvné police LeMans, el. zásuvky TWIST do pracovní desky. Kombinace materiálů ořech sněhový č.357, tvar dvířek 32C, výrobce Trachea s dubem kamenným. Keramický obklad stěny v černé barvě. Nerezový dřez NPX 611 Franke. Úchytky Hettich Taceno v cínovém vzhledu. Použité kování Blum a Kessebohmer. Vestavné spotřebiče: myčka Siemens SN658X03IE, varná deska Elektrolux EHD8740IOK, trouba Elektrolux EOB8956AOX, MW Elektrolux EMT25207OX , vestavná vinotéka Dunavox DAB-28.65 SS a ledničky Siemens KI86NAD30.
Kuchyň a koupelna, novostavba RD
Kuchyň a koupelna, novostavba RD
Kuchyň a koupelna, novostavba RD
Kuchyň a koupelna, novostavba RD
Kuchyň a koupelna, novostavba RD
 • Realizace kuchyně v novostavbě RD. Viditelné plochy kuchyně v kombinaci super matu značky Senosan v barvě slonová kost se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch a dřevodekoru Egger H3700ST10 Ořech pacifik. Pracovní deska Egger H3700ST10 Ořech pacifik F275ST9. Obklad stěny kalené sklo v barvě (nebylo součástí dodávky). Granitový dřez MRG 611 a baterie Samoa chrom v setu Franke G39. Použité kování Blum: výklopy Aventos HK-XS, plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40 a 60kg s Blumotion. Kombinované otvírání madlem E34 (Trachea), Tip-On a nebo přesahem dvířek. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Vestavné spotřebiče značky Bosch: indukce PIE651BB1E, trouba HBA 24B150, mikrovlnka HMT75M654, myčka SMI 59M35EU, odsavač par DHI625R, lednice KIS86AF30. Koupelnová sestava: Materiál Egger Ořech Aida tabákový H3704ST15, plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento TOB s nosností 40kg, s tlumeným dovřením Blumotion a integrovaným dotykovým otvíráním Tip-On.
 • Hodnocení: Když jsme se rozhodovali, kterou firmu oslovíme při zařizování našeho domu, Machálek Interiér bylo jasnou volbou. Už při prvním sezení jsme měli predstavu, jak by naše kuchyň snu i ostatní nábytek měl vypadat. Pan Machálek nám během několika dní poslal krásné vizualizace, takže nebylo pochyb o tom, jaký bude výsledek. Při každém setkání nám pan Machálek ochotně vysvětlil a předvedl ruzné možnosti a rešení. Výsledek je dokonalý, děkujeme :) Barča a Dušan Hodnocení po 3 měsících os realizace: ".... a ještě Vám musím napsat, že jsme se vším nábytkem moc spokojení. Kuchyň je perfektně uspořádaná, vše mám po ruce. Vestavky taky super - už jsme je zaplnili našimi věcmi a pořád je v nich ještě spousta volného úložného prostoru. Všichni nám všechno chválí a ptají se, kdo nám nábytek vyráběl. Tak říkáme, ze firma ze Zlína :) Proste vše na 100 %, ještě jednou děkujeme :)"
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy
Kuchyň, Zlín - Jižní Svahy
 • Kuchyň realizována v bytovém domě ve Zlíně - Jížní Svahy. Přední plochy kuchyně v bílém matu č.171 a tvaru dířek 32C od fy. Trachea. Dvířka a skleněné police v čirém skle. Pracovní deska Olše H1502ST15 Egger. Granitový dřez KSG218 v barvě onyx, chromová baterie FC650 Franke. Použité kování: dvířka s tlumeným dovřením Blumotion, plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg a Blumotion. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IT 614 CSC, trouba BO73CLB, myčka GV61214. Komínový odsavač CATA Neblia v černé barvě.
 • Hodnocení: O nové kuchyni jsme měli svou, docela konkrétní představu. Spolupráce s panem Machálkem byla profesionální , vstřícná a ochotná. Naše laické představy jsme zkonzultovali s odborníkem a výsledek je perfektní. Pana Machálka a jeho firmu rádi doporučíme, pro jeho příjemný, vysoce profesionální a ochotný přístup. Jiřka a Honza H.
Kuchyň, RD Spytihněv
Kuchyň, RD Spytihněv
Kuchyň, RD Spytihněv
Kuchyň, RD Spytihněv
Kuchyň, RD Spytihněv
 • Kuchyň realizována v rodinném domě. Na kuchyni použito kombinace materiálů Egger Bardolino přírodní H1145ST10 a bavlna U113ST15. Pracovní deska Egger Bardolino přírodní H1145ST10. Granitový dřez MRG 611 - 62 v barvě onyx a baterie FG 7477 v akčním setu G69 od Franke. Použité kování Blum. Dvířka s tlumeným dovřením Blumotion. Výklopná dvířka Aventos řady HF s Blumotion. Zásuvky Blum Movento s Blumotion. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče Mora a Gorenje.
 • Hodnocení: Pane Machálku, děkujeme za detailní uvedení do světa kuchyní, ochotné a trpělivé provázení při samotném navrhování naší kuchyně. Oceňujeme Vaše praktické rady ohledně rozmístění a uspořádání, kterým jsme zpočátku nepřikládali takovou důležitost, o to víc je doceňujeme teď při každodenním používání. Velkou výhodou bylo, že jsme nebyli limitovaní daným rozměrem skříněk, vše se přizpůsobilo našemu přání, prostorovým dispozicím i nerovnostem. A je skutečně příjemné slyšet různé varianty možných řešení namísto „to nejde". Děkujeme! Hana K, Antonín H
Kuchyň Praha
Kuchyň Praha
Kuchyň Praha
Kuchyň Praha
Kuchyň Praha
 • Kuchyň realizována v bytovém domě v Praze. Přední plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska a obklad stěny Valentino hlinité Egger. Granitový dřez KSG218 v barvě onyx, chromová baterie Samoa a dávkovač FD 300 v akčním setu G33 od Franke. Použité kování: výklopy Aventos HF (lámací dvířka) a HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg a Blumotion. U zásuvky pro sorter použito elektrické dotykové otvírání SERVO-DRIVE uno od Blum. Úchytky PORTA. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Gorenje: indukce IS656USC, trouba BO647A30XG, mikrovlnka BM171E2XG. Myčka AEG F78705IMOP a výsuvný odsavač CATA TF2003 bílá sklo.
 • Hodnocení: Dnes jsme konečně sundali krycí folii. Už jsme si skoro zvykli, že máme modrou kuchyni :-) Všechno funguje jak má a jsme naprosto spokojeni. Pavel B.
Kuchyň, Zlín - Zálešná
Kuchyň, Zlín - Zálešná
Kuchyň, Zlín - Zálešná
Kuchyň, Zlín - Zálešná
Kuchyň, Zlín - Zálešná
 • Kuchyň realizována v bytovém domě. Přední plochy bílý lesk 085SG Fundermax. Pracovní deska Kronospan 7166RS Latté a obklad 7045RS Champagne. Nerezový dřez PXN 611 - 60 a baterie FP 0035 chrom v akčním setu N37 od Franke. Použité kování Blum. Dvířka s tlumeným dovřením Blumotion. Výklopná dvířka Aventos řady HF. Zásuvky Blum Movento s Blumotion. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče: stávající trouba MORA, varná deska Whirlpool ACM808BA/S, nevestavná MW Samsung, myčka Bosch SMI 59M35EU a odsavač CATA TF 2003 bílé sklo.
 • Hodnocení: Při výběru kuchyně jsme navštívili několik kuchyňských studií, ale až u pana Machálka jsme našli vše: profesionální přístup - oceňujeme především trpělivé a vstřícné jednaní, kvalitu a rovněž mistrovskou práci stolařů. Děkujeme. Maximálně spokojení zákaznici Dagmar a Josef
Kuchyň, Zlín - Kudlov
Kuchyň, Zlín - Kudlov
Kuchyň, Zlín - Kudlov
Kuchyň, Zlín - Kudlov
Kuchyň, Zlín - Kudlov
 • Kuchyň realizovaná v novostavbě RD Zlín - Kudlov. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska Egger Černá U999ST89 – NOVINKA 2016. Keramický obklad stěny. Granitový dřez Franke BFG611 v barvě onyx. Použité kování: výklopy Aventos HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento TOB (NOVINKA 2016) s nosností 40kg a 60kg s tlumením Blumotion a s dotykovým otvíráním Tip-On. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky Whirlpool.
 • S manželem jsme si pořídili kuchyň a vestavěné skříně s odkládacím prostorem do chodby před rokem a půl u pana Machálka a jsme s kvalitou maximálně spokojeni. Můžeme jen doporučit!!! Jana E.
Kuchyň, Luhačovice
Kuchyň, Luhačovice
Kuchyň, Luhačovice
Kuchyň, Luhačovice
Kuchyň, Luhačovice
 • Kuchyň realizována v RD ve vesničce kousek od Luhačovic. Na stránkách prozatím použity vizualizace. Viditelné plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska přírodní žula. Obklad stěny řešen kaleným sklem v zelenkavé barvě RAL 9016. Tectonite dřez SID 160 v barvě kávy a chromová baterie FN 147 od Franke. Použité kování: výklopy Aventos HF (lámací dvířka) a HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg a Blumotion. Úchyty PORTA nerez. Vestavné spotřebiče značky Whirlpool.
Kuchyň, Zlín Jižní svahy
Kuchyň, Zlín Jižní svahy
Kuchyň, Zlín Jižní svahy
Kuchyň, Zlín Jižní svahy
Kuchyň, Zlín Jižní svahy
 • Kuchyň realizovaná v bytovém domě na Jižních svazích. Zajímavostí kuchyně je vestavná trouba umístěná nestandardně do spodní skříňky mimo varnou desku. Přední plochy v kombinaci bílý lesk 085SG od fy. Fundermax a Egger Dub bardolino přírodní H1145 ST10. Pracovní a zádová deska Egger Beton světlý H274ST9. Granitový dřez MRG 611 - 62 v barvě onyx a baterie Samoa chrom v akčním setu G7 od Franke. Použité kování Blum. Dvířka s tlumeným dovřením Blumotion. Výklopná dvířka u nádstavců Aventos řady HK-XS s dotykovým otvíráním. Zásuvky Blum Movento s Blumotion. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče Mora (trouba VT 538 MW, varná deska Mora VDS 640 FF, MW Mora VMT121X ), myčka Bosch SMI 59M35EU a oblíbený odsavač CATA TF 2003 bílé sklo.
 • Recenze: "Na pana Machálka jsme se obrátili na základě doporučení. Ihned po první návštěvě bylo jasné, že jsme na správném místě. Pan Machálek předčil naše očekávání ve všech směrech a měl s námi svatou trpělivost. Nezná slova „problém" a to nejde. Vše perfektně vysvětlí i naprostému laikovi. Dělal i věci navíc, které nemusel. Doporučí ideální řešení a nenutí nejdražší variantu (naopak hledá cestu, jak ušetřit). Je vidět, že má již dlouholeté zkušenosti a znalosti v dané oblasti a rád je předává dále. Pana Machálka vždy rádi doporučíme, jelikož takový přístup se v dnešní době jen tak nevidí. Jiří H. a Zuzana K.
Kuchyň, RD Zlín - Paseky
Kuchyň, RD Zlín - Paseky
Kuchyň, RD Zlín - Paseky
Kuchyň, RD Zlín - Paseky
Kuchyň, RD Zlín - Paseky
 • Kuchyň realizována v novostavbě RD. Soukromí našich zákazníků je pro nás závazné, proto v realizaci naleznete pouze vizualizaci kuchyně. Čelní plochy kuchyně v bílé barvě RAL 9016 v 80% lesku - nástřik, dubová masivní pracovní deska s PÚ transparentním olejem OSMO na kuchyňské desky, obklad stěny kalené bílé sklo v RAL 9010. Nerezový dřez Franke SNX 251/651, baterie Franke FG 0562.149 nikl , dávkovač Franke Sinos v PÚ nikl, sorter Franke 300-60. Zafrézované úchyty do hrany dvířek. Kování Blum: zásuvky typ Antaro (plnovýsuv s tlumením), výklopy Aventos HF (lámací dvířka). Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Spotřebiče AEG: kombinovaná trouba s MW AEG KM8403001M, parní trouba AEG KS8404001M, 2x ohřevná zásuvka AEG KD91404M, indukční deska AEG HK654250, myčka AEG F99705VI1P, lednička AEG SCS91800C0, ostrůvkový odsavač Franke Tunnel FTU 3807 I XS 77 H V2.
Kuchyň RD Napajedla
Kuchyň RD Napajedla
Kuchyň RD Napajedla
Kuchyň RD Napajedla
Kuchyň RD Napajedla
 • Zajímavostí kuchyně je umístění mikrovlnné trouby do spodní skříňky v části kuchyně pod oknem a použitým odsavačem nestandardní šířky 700mm. Kuchyň je vyrobena z materiálu Malaga U206ST9 od Egger, nerez rámečky tvaru G se sklem Planibel šedý. Pracovní deska a obklad stěny Valentino šedé F147ST82 Egger. Granitový dřez BFG 611-62 v barvě Grafit a chromová baterie FC 650 v akčním setu G54 od Franke. Použité kování na dvířkách Blum s Blumotion, výklopy Aventos HL a HK-S. Zásuvky Blum Tandem v kombinaci se zásuvkami u potravinové skříně značky Hettich Silent system. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Spotřebiče: trouba Bosch HBA24B150, indukční varná deska AEG HK 654200XB, lednice Whirpool ART 9610, odsavač par CATA SYGMA VL3 Nerez Halogen šířky 700mm, myčka Bosch SMI59M35EU.
Kuchyň Valmez
Kuchyň Valmez
Kuchyň Valmez
Kuchyň Valmez
Kuchyň Valmez
 • Návrh kuchyně do bytového domu ve Valašském Meziříčí. V realizaci jsou prozatím použity vizualizace kuchyně. Zajímavostí kuchyně je hloubka spodních skříněk 800mm a horních skříněk 500mm s využitím prostoru mezi skříňkami policovým systémem s posuvnými bezrámovými skleněnými výplněmi. Přední plochy bílý mat Egger W1000ST9. Pracovní deska Kronospan Latte 7166RS. Granitový dřez MRG 611 - 62 v barvě onyx a baterie Samoa chrom v akčním setu G7 od Franke. Použité kování Blum a Hettich. Dvířka a zásuvky s tlumeným dovřením Blumotion, Silentsystem. Výklopná dvířka Aventos řady HF a HK-XS. Plnovýsuvné zásuvky Blum Movento. U potravinové skříně Hetich KA. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče nebyly součástí dodávky.
 • Hodnocení: Na jaře 2015 jsme zahájili kompletní rekonstrukci našeho bytu a k oslovení firmy p. Machálka došlo víceméně náhodně, při návštěvě Zlína, bez doporučení a recenzí. Po prvním seznámení a konzultaci jsme se, dle instinktu a pocitu, pro firmu p. Machálka rozhodli. Nelitovali a ve finále byli maximálně spokojeni! Oceňujeme opravdu 100 % profesionální a pozitivní přístup - ochotu, vstřícnost, trpělivost, spolehlivost, odborné znalosti, detailní vysvětlení a vyčerpávající informace k absolutně všemu a perfektní připravenost na každou schůzku. Pan Machálek nelitoval času k vyhledávání alternativ, zdůvodnil levnější i dražší variantu, pružně reagoval na naše požadavky, neznal slůvko „to nejde“. Zajímal se a řešil i věci navíc, které nemusel. Konečná montáž byla provedena precizně, k naprosté spokojenosti a dle domluvy. I přesto, že vyvstaly nepředvídatelné a zcela nečekané problémy, nakonec zakázka dopadla tak, jak byla navržena. Ještě jednou děkujeme za realizaci Vám i chlapům z dílny a jakmile finance dovolí, víme, že se máme s jistotou a důvěrou kam obrátit. A pokud bude příležitost, vždy ze srdce rádi doporučíme. Ludmila Š.
Kuchyň, RD Buštěhrad u Prahy
Kuchyň, RD Buštěhrad u Prahy
Kuchyň, RD Buštěhrad u Prahy
Kuchyň, RD Buštěhrad u Prahy
Kuchyň, RD Buštěhrad u Prahy
 • Kuchyň realizována v RD ve vesničce Buštěhrad kousek za Prahou. V realizaci jsou zatím použity fotky po montáži kuchyně. Přední plochy kuchyně ve vysokém bílém lesku značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Korpusy skříněk a pracovní deska Jabloň Kern 7937 od Kronospan. Obklad stěny řešen kaleným sklem v bílé barvě RAL 9003. Granitový dřez MRG 611-62 v bílé barvě a chromová baterie Samoa v akčním setu G7 od Franke. Použité kování: výklopy Aventos HF (lámací dvířka) a HK-XS (jednoduchý výklop), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s nosností 40kg a Blumotion. U zásuvky pro sorter použito elektrické dotykové otvírání SERVO-DRIVE uno od Blum. Slepý roh s policemi LeMans. Úchytky PORTA. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče značky AEG.
 • Hodnocení: Kuchyňské studio jsme vybírali poměrně dlouhou dobu a navštívili jsme jich opravdu hodně. Nakonec jsme se rozhodli pro spolupráci se studiem Machálek interiér a byla to trefa do černého. Setkali jsme se s milým a vstřícným jednáním a profesionálním přístupem. Pan Machálek s námi probral podrobně všechny komponenty kuchyně a navrhl optimální řešení právě pro nás. Problémem nebyla ani vzdálenost Praha - Zlín díky bezproblémové komunikaci a rychlému jednání. Bezproblémový byl rovněž postup prací a výsledná realizace kuchyně, již na první pohled je vidět, že se jedná o kvalitní práci. Irena D.
Kuchyň, RD Brno - Popůvky
Kuchyň, RD Brno - Popůvky
Kuchyň, RD Brno - Popůvky
Kuchyň, RD Brno - Popůvky
Kuchyň, RD Brno - Popůvky
 • Kuchyň v RD v Brně. V realizaci jsou prozatím použity vizualizace kuchyně. Přední plochy kuchyně bílý lesk Fundermax HG085. Pracovní deska Egger Beton světlý H274ST9. Zádová deska Egger Bílá premium W1000ST9. Granitový dřez MRG 611-62 a chromová baterie Samoa v akčním setu G7 od Franke. Použité kování: výklopy Aventos HF a HK-XS (s Blumotion nebo dotykovým otvíráním Tip-On), plnovýsuvné zásuvky s vodící lištou Blum Movento s Blumotion nebo Hettich KA se Silent system. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče nebyly součástí dodávky.
Kuchyň Zlín, Bartošova čtvrť
Kuchyň Zlín, Bartošova čtvrť
Kuchyň Zlín, Bartošova čtvrť
Kuchyň Zlín, Bartošova čtvrť
Kuchyň Zlín, Bartošova čtvrť
 • Přední plochy kuchyně bílý lesk Fundermax HG085. Pracovní deska a obklad Rust Ceramic F310ST87 od Egger. Granitový dřez MRG 611-62 v barvě Onyx a chromová baterie Samoa v akčním setu G7 od Franke. Použité kování na dvířkách Blum s Blumotion nebo Tip-On (dotykové otvírání), výklopy Aventos HF a HK-S s Tip-On a plnovýsuvné zásuvky Hettich se Silent system. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Spotřebiče: trouba Bosch HBA24B150, indukční varná deska Siemens EH645BA68E, odsavač par CATA TF 2003 bílé sklo, myčka Bosch SMI59M35EU.
Kuchyň RD, Otrokovice
Kuchyň RD, Otrokovice
Kuchyň RD, Otrokovice
Kuchyň RD, Otrokovice
Kuchyň RD, Otrokovice
 • Kuchyň realizována ve dvougeneračním RD v Otrokovicích. Přední plochy bílý lesk 085SG od fy. Fundermax. Pracovní a zádová deska Egger Arkosa pískovec F276ST9. Granitový dřez MRG 611 - 62 v barvě šedý kámen a baterie Samoa chrom v akčním setu G7 od Franke. Použité kování Blum. Výklopy Aventos řady HF a HK-S s tlumeným dovřením Blumotion. Výklopná dvířka u nádstavců Aventos řady HK-XS s dotykovým otvíráním. Zásuvky Blum Movento s Blumotion. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk a naloženým LED páskem na půdě horních skříněk. Vyzařované světlo teplá bílá. Vestavné spotřebiče Mora (trouba VT 538 MX, indukční deska Mora VDI 641 FF, MW Mora MT20 ), myčka MIELE, odsavač Blomberg 2920X.
 • Hodnocení zákazníka:"Po dřívějších dobrých zkušenostech s f. Machálek Interiér jsem ji požádal o zhotovení části nábytkového vybavení v rekonstruovaném bytě. Jejich profesionální přístup a zejména dílenské zpracování splnili mé očekávání. Proto i při aktuálním řešení dalšího projektu adaptace bytu ji určitě oslovím při výběru nejvhodnějšího dodavatele. Ing. Kamil B. "
Kuchyň Brno
Kuchyň Brno
Kuchyň Brno
Kuchyň Brno
Kuchyň Brno
 • Kuchyň je realizována v novostavbě bytového domu v Brně. Přední plochy kuchyně v kombinaci Egger W1200ST9 Porcelán a Kronospan Dub Nagano 8431SN. Pracovní deska Egger Metallo šedohnědé F633ST15. Obklad Egger W1200ST9 Porcelán. Granitový dřez MRG 611 - 62 a baterie FN 0147 značky Franke. Použité kování na dvířkách a zásuvkách Blum s dotykovým otvíráním Tip-On. Zásuvky s novým pojezdem Blum Movento Tip-On. Slepý roh u spodní rohové skříňky s otočnými policemi LeMans II. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Spotřebiče v kuchyni Gorenje, indukční deska Gorenje IT614SC, lednička Gorenje RCI4181AW. Trouba a myčka Bosch HBN231E3, SMV40D40EU. Výsuvný odsavače par Cata TF2003 - černé sklo.
 • Hodnocení zákazníka: Jednoznačně jsem se rozhodl realizovat projekt ve studiu Machálek Interiér a jsem nadšen jak postupem, tak finálním výsledkem. Oslovil jsme několik studii v Brně i okolí. Pan Machálek převyšuje svoji konkurenci o několik úrovní. Je to profesionál navíc s osobním přístupem, kterému jde na prvním místě o splnění cílů klienta. Je vždy připraven a ochoten podat srozumitelné a přesné informace. Ještě jednou děkuji celému týmu za spolupráci a slibuji, že to nebylo naposledy. Jirka V.
Kuchyň Zlín centrum
Kuchyň Zlín centrum
Kuchyň Zlín centrum
Kuchyň Zlín centrum
Kuchyň Zlín centrum
 • Další z řady kuchyní v jednoduchém a čistém stylu podtrženým výběrem spotřebičů v bílé a černé barvě. Přední plochy kuchyně lesk Arktická bílá 606SG od Fundermax. Pracovní deska 8416 Mramor De Mazi Černý od Kronospan. Obklad mezi skříňkami Platinově bílá W980ST od výrobce Egger. Dřez Tectonite OID611-62 a chromová baterie Samoa v akčním setu T23 od Franke. Použité kování na dvířkách Blum s Blumotion (u potravinové skříně s dotykovým otvíráním Tip-On), výklopy Aventos HF. Zásuvky Blum Tandem s tlumeným zavíráním Blumotion v kombinaci se zásuvkami u potravinové skříně značky Hettich s tlumeným dovřením Silent system. Osvětlení řešeno zafrézovaným LED páskem ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče MORA (trouba VT 538 MW, indukční deska VDI 660 F), plně integrovaná myčka Whirlpool ADG 6240/1 A++ FD a výsuvný odsavač par Cata TF 2003 v bílém skle. Nevestavná lednička Gorenje.
 • Hodnocení zákazníků: Už po první schůzce s panem Machálkem jsme věděli, že už nemusíme oslovovat jiné studia. Profesionální přístup, kvalitní práce a výsledek, se kterým jsme maximálně spokojeni. Nyní máme několik dalších projektů rozpracovaných a těšíme se na jejich výsledek. Sabina Š.
Kuchyň, Zlín - Obeciny
Kuchyň, Zlín - Obeciny
Kuchyň, Zlín - Obeciny
Kuchyň, Zlín - Obeciny
Kuchyň, Zlín - Obeciny
 • Kuchyň je zajímavá jednoduchým a čistým stylem podtrženým výběrem spotřebičů v bílé barvě. V kuchyni je myšleno i na prostor pro ukládání vína. Přední plochy lesk Arktická bílá 606SG od Fundermax. Pracovní deska Latté 7366RS Kronospan. Granitový dřez BFG 611-62 a chromová baterie FC 650 od Franke. Použité kování na dvířkách Blum s Blumotion, výklopy Aventos HF a HK-S. Zásuvky Blum Tandem v kombinaci se zásuvkami u potravinové skříně značky Hettich s tlumeným dovřením Silent system. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Vestavné spotřebiče Bosch (trouba HBG34B520, plynová deska PPP612B21, plně integrovaná myčka SMV 48M10EU) a odsavač Cata TF 2003 v bílém skle. Nevestavná lednička Bosch KGN39VW31.
 • Hodnocení zákaznice: Už dlouho jsem se nesetkala s tak milým, vstřícným a hlavně profesionálním přístupem. Jsem velmi ráda, že nám doporučili zrovna Vás. Jsme maximálně spokojeni, jak s Vaším postupem práce, návrhy, nespočtem informací a rad, tak s celkovou realizací kuchyně. Mohu říci, že předčila naše očekávání. Bude nám velkým potěšením Vás doporučit při každé příležitosti. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme další spokojené zákazníky. Manželé W.
Kuchyň RD Zlín - Prštné
Kuchyň RD Zlín - Prštné
Kuchyň RD Zlín - Prštné
Kuchyň RD Zlín - Prštné
Kuchyň RD Zlín - Prštné
 • Přední plochy kuchyně vysoký bílý lesk značky Senosan se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. Pracovní deska a obklad stěny Kronospan Dub kamenný 5527WO. Granitový dřez Franke KSG 218 v barvě ONYX a chromová baterie Samoa. Použité kování u výklopných horních skříněk Blum řady Aventos typ HF (lámací dvířka) a HK-S (jednoduchý výklop). Zásuvky s vodícím systémem Hettich se Silent System. Spodní rohová skříňka vybavena otočným karuselem. Úchyty nerezové. Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Spotřebiče v kuchyni zn. Bosch (myčka SMI 59M25EU), Gorenje (trouba BO 7431AX, indukční deska IT642AC, MW BM 6340AX) a odsavač par CATA TF 2003 černé sklo. Barevné ladění kuchyně a interiéru bylo realizováno ve spolupráci se sl. Šindelkovou ze studia SIMPLAY.
Kuchyň Zlín, Morýsovy domy
Kuchyň Zlín, Morýsovy domy
Kuchyň Zlín, Morýsovy domy
Kuchyň Zlín, Morýsovy domy
Kuchyň Zlín, Morýsovy domy
 • Kuchyň realizována v bytovém domě ve Zlíně. Na stránkách prozatím použity vizualizace. Focení kuchyně proběhne v měsíci květnu. Zajímavostí kuchyně je integrování pracovního místa do kuchyně. Přední plochy Champagne Metallic 8349 Kronospan. Pracovní deska, obklad stěny Mramor Amalvi hnědý Egger. Granitový dřez MRG 611-62 a baterie Samoa zn. Franke. Použité kování na dvířkách Blum s dotykovým otvíráním Tip-On. Zásuvky Hettich s tichým dovíráním Silent system. Spotřebiče: indukční varná deska Gorenje IT 6 EU, trouba Gorenje BO 7422 AX, lednička Gorenje RCI 4181 AW, odsavač par CATA NEBLIA 600.
Kuchyň RD Zlín, Zlínské paseky
Kuchyň RD Zlín, Zlínské paseky
Kuchyň RD Zlín, Zlínské paseky
Kuchyň RD Zlín, Zlínské paseky
Kuchyň RD Zlín, Zlínské paseky
 • Přední plochy u horních skříněk vysoký lesk značky Senosan ve světle šedé barvě. Plochy jsou se zvýšenou odolností proti poškrábání Antiscratch. U prosklených dvířek použity hliníkové rámečky s mléčným sklem Satinato (Matelux). Spodní plochy v dřevodekoru bělené dřevo černé 8509SN od Kronospan. Pracovní deska a záda Egger Beton světlý F274ST9. Kompozitní dřez Pyramis Studio 1B1D v černé barvě a chromová baterie Milano. Použité kování Blum. Výklopy Aventos typu HF (lámací dvířka) a HK-S (jednoduchý výklop). Zásuvky s vodícím systémem Blum. Výsuvný dvojkoš do úzké skříňky šířky 150mm s vodícím systémem Hettich. Profilové úchyty v hraně Salu UK5 a hliníková madla typ Porta (horní skříňky). Osvětlení řešeno zafrézovanými LED pásky ve dnu horních skříněk. Vyzařované světlo studená bílá. Spotřebiče v kuchyni zn. Samsung (trouba s integrovanými mikrovlnami), Electrolux (lednice), Whirlpool (indukční varná deska, myčka), Cata (výsuvný odsavač).
Kuchyň Zlín
Kuchyň Zlín
Kuchyň Zlín
Kuchyň Zlín
Kuchyň Zlín
 • Kuchyň je zajímavá použitým materiálem na čelních plochách. Jedná se o materiál akryl značky Senosan v bílém matovém provedení. Pracovní deska a záda Egger Beton tmavý F275ST9. Kompozitní dřez Pyramis Studio 1B1D a baterie FN 0143 Franke. Použité kování Blum. Výklopy Aventos typu HF (lámací dvířka) a HK-S (jednoduchý výklop). Zásuvky Tandembox. Nábytková roleta ve skříňce nad pracovní deskou nerez řady MetallicLine. Úchytky Lamezia Hettich. Spotřebiče v kuchyni zn. Bosch kromě odsavače par, který je značky Cata.
 • Hodnocení: Jelikož jsme na realizaci nespěchali, měli jsme čas porovnat si více nabídek. Pan Machálek u nás zvítězil na plné čáře - svou profesionalitou i osobním přístupem. Vždy nám dobře poradil, vše vysvětlil a i samotná realizace proběhla na jedničku. Ani v jednom z námi oslovených kuchyňských studií jsme se nesetkali s tak příjemným jednáním. Kristýna Š.
Kuchyň Veselá
Kuchyň Veselá
Kuchyň Veselá
Kuchyň Veselá
Kuchyň Veselá
 • Zajímavostí této kuchyně je použití dotykového otvíraní ServoDrive Uno od Blum v zásuvce pod dřezem. Čelní plochy bílý lesk, pracovní a zádová deska Egger F238ST15 Terano černé lesk. Granitový dřez Franke MTG 651-100 a chromová baterie FN 0147. Kování Blum, zásuvky Tandembox, NK panty s Blumotion, Police do slepého rohu Kesseböhmer. Výsuvný drátěný dvojkoš s tlumeným dovřením šířky 150 a 300mm. Spotřebiče Bosch.
 • Hodnocení zákazníka: Při přípravě návrhu kuchyně a samotné realizaci kuchyně padla jednoznačně volba na dodavatele Machálek interier. Pan Machálek vyšel maximálně vstříc všem naším požadavkům a nebylo jich opravdu málo. Oceňujeme především profesionální přístup, vstřícné jednání a odborné rady při navrhování kuchyně. Výsledek předčil naše počáteční představy a očekávání. Máme funkční a moderní kuchyň dle našich představ. Grafické návrhy kuchyně i samotná montáž kuchyně proběhla naprosto bez problémů. V našem případě tedy opravdu velká spokojenost. Ještě jednou velký dík a do budoucna přejeme mnoho spokojených zákazníků. Roman a Mirka K.
Kuchyň a pracovna Zlín Lesní čtvrť
Kuchyň a pracovna Zlín Lesní čtvrť
Kuchyň a pracovna Zlín Lesní čtvrť
Kuchyň a pracovna Zlín Lesní čtvrť
Kuchyň a pracovna Zlín Lesní čtvrť
 • Čelní plochy v barvě RAL S0300N vysoký lesk - nástřik, pracovní deska KRONOSPAN Kokos Bolo č.8995,zádový obklad bílé sklo RAL 9003, Granitový dřez BlancoZenar XL 6 S v PÚ béžová champagne, baterie Franke. Úchyty Hettich ProDecor typ Caria nerez finiš. Kování Blum, zásuvky Tandem (plnovýsuv s tlumením), výklopy Aventos HK (lámací dvířka). Spotřebiče Bosch, komínový odsavač Franke. Pracovna (stůl. knihovna) masivní dřevo buk mořené k židlím TON.
 • Hodnocení zákazníka: Pana Tomáše Machálka osobně znám řadu let. Osobně se podílel na kompletních interiérových realizací v našem bytě na Slunečné ulici, a zařizoval i náš dům ve Zlíně na Lesní Čtvrti. Společným jmenovatelem jeho dosavadní práce je profesionální poradenství, vnímání zdánlivě nepodstatných detailů, precizní dílenské zpracování, skvělý zákaznický servis a zejména pak snaha vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Veškerý tento přístup pana Machálka je rovněž umocněn pro zákazníka velmi příznivou cenou. Realizovaný nábytek od pana Machálka používám již řadu let a neměnil bych. V případě budoucích realizací pro mě není jiná volba než Machálek interiér, v tom mám zcela jasno. Tomáš P.
Kuchyň Vsetín
Kuchyň Vsetín
Kuchyň Vsetín
Kuchyň Vsetín
Kuchyň Vsetín
 • Čelní plochy kuchyně lesk v barvě jasmín, hliníkové rámečky s mléčným sklem Satinato, pracovní a zádová deska Duropal R4867RU, Granitový dřez a baterie Teka Lugo 60B-TG. Úchyty Hettich ProDecor typ Aosta, PÚ nerez kartáčovaná. Kování Blum, zásuvky Tandembox, výklopy Aventos řady HF (lámací dvířka) a HK (jednoduchá výklopná dvířka). Spotřebiče Amica
 • Hodnocení zákazníka: Při výběru dodavatele kuchyně jsem oslovil několik renomovaných kuchyňských studií. Hledal jsem individuální přístup a poradenství při návrhu kuchyně, s cílem maximálního dispozičního a funkčního řešení kuchyně. Důraz jsem kladl nejen na užitnou hodnotu, ale také na vyřešení detailů, preciznost a vzhledem k mému časovému vytížení, bezstarostnost realizace. Bohužel žádné z velkých kuchyňských studií nebylo schopno naplnit všechna má očekávání a splnit mé vysoké nároky. Na doporučení známého jsem oslovil pana Machálka. Oceňuji jeho individuální a zodpovědný přístup při návrhu kuchyně, kdy mi byl vždy schopen nabídnout několik variant řešení, v různých cenových relacích a doporučit mi optimální řešení „ušité na míru“, a to na základě jeho mnohaletých zkušeností. Vždy mi ochotně poradil s cílem maximálně spokojeného zákazníka, nikoliv prodeje za každou cenu, nesmyslných kuchyňských prvků, systémů, které mi v renomovaných kuchyňských studiích „vnucovali“. K návrhu kuchyně přistupoval stejně zodpovědně jako by kuchyň navrhoval pro sebe. Tomáš D.
Kuchyň Otrokovice
Kuchyň Otrokovice
Kuchyň Otrokovice
Kuchyň Otrokovice
 • Čelní plochy v kombinaci červeného lesku, antracitu a hliníkových dvířek s mléčným sklem Satinato, pracovní deska Kronospan grafit, zádový obklad kalené mléčné sklo, rohová dřez Franke MON 681 E nerezový a baterie Franke. Kování NK panty Blum s Blumotion, plnovýsuvné zásuvky s tlumeným dovřením. Úchyty typ Porta v PÚ hliník. Spotřebiče zn. Fagor.
Kuchyň Uherský Brod
Kuchyň Uherský Brod
Kuchyň Uherský Brod
Kuchyň Uherský Brod
 • Materiál na kuchyni KRONOSPAN třešeň marbela č.9755, pracovní a zádová deska Egger Valetta písková F390ST82. Dřez rohový Pyramis Medusa Corner 1B 2D v PÚ nerez mikrodekor, baterie Pyramis Armonica v PÚ matný. Kování Blum, zásuvky Tandem s tlumenám dovřením, NK panty s Blumotion. Úchyty typ reling v PÚ nerez. Spotřebiče zn. Cata (odsavač), Mora (trouba a varná deska).